ZEN SPACE

Ať už pro vás jóga znamená pohyb, relaxaci, meditaci či životní styl, se ZEN SPACE najdete lekce a kurzy přesně podle svých představ. Ve studiu i online.

Naše poslání

Naším posláním je najít vám jógové lekce, kurzy a lektory, kteří vám budou vyhovovat, protože jen když najdete tu správnou kombinaci, pocítíte pozitivní vliv na váš život a motivace a pravidelnost se pak dostaví sama.

Každý lektor má svůj unikátní příběh a zkušenost. My vás propojíme s těmi, které přivedl k józe stejný problém, záměr nebo potřeba, kterou teď právě rešíte vy. Těmto lektorům umožujeme být vyhledatelní, aby mohli pomoci třeba právě vám a uživili se tím, co milují.

Chceme šířit jógu co nejdále. A to proto, že její praxe zlepšuje nejen životy aktivních jogínů, ale i lidem v jejich okolí.

Příběh zakladatelky

Jógu jsem objevila ve svých dvaceti letech, kdy mě na jednu lekci vzala kamarádka. Sice mne lákala představa pevného těla a čisté mysli, nicméně první lekce mi vůbec nesedla. Možná to bylo lektorkou, stylem nebo pokročilostí, ale na nějakou dobu mě to odradilo. Až po tom, co jsem lépe pochopila, jaký styl potřebuji a jakou úroveň jsem byla schopná zvládnout jako začátečnice, začala jsem hledat i toho správného lektora. Trvalo mi to, ale našla jsem.

Jak se moje praxe i život vyvíjeli, potřebovala jsem občas změnu stylu, času, dnů či lokalit. A pokaždé jsem začínala znovu s procházením webu za webem se snahou najít to, co hledám. A po mnoha rozhovorech s dalšími jógujícími jsem zjistila, že naše jógová cesta byla na začátku podobná.

Proto vznikla myšlenka na vytvoření jediného místa, kde si každý najde jógu, která mu sedne. Online nebo ve studiu. Živé nebo ve formě videa. Pro skupinu nebo jednotlivce.

V létě 2021 přišel na svět zenspace.cz, aby usnadnil jogínům najít své ideální lekce a lektory. A také pomoci všem skvělým lektorům a lektorkám zaplnit a jednoduše organizovat své lekce bez starostí s rezervacemi a platbami.

Po patnácti letech kancelářské práce jsem tak našla poslání, při jehož naplňovaní pomáhám propojit jógující s lektory, kteří tak mohou zlepšovat životy dále.

Portál neustále zlepšujeme a to i díky vaší zpětné vazbě. Jakékoliv připomínky, nápady či dotazy ráda přivítám na martina@zenspace.cz.

Martina Staimmer, zakladatelka portálu ZEN SPACE