ZEN SPACE

Vyberte si lekci jógy přesně podle svých představ. Ve studiu i online.

Naše mise

Umožnit každému, kdo si chce zacvičit jógu, zorganizovat lekci nebo pronajmout studio, aby našel tu správnou kombinaci času, místa a stylu. Tím tak pomáhat ke zdraví a pohodě celé jógové komunity.

Náš příběh

Dobře víme, že najít lekci jógy podle svých představ a ještě navíc ve svém okolí není vůbec snadné. Na základě vlastní zkušenosti s hledáním lektorů, ale i prostoru pro organizaci lekcí, tak vznikl nápad vytvořit virtuální jógovou komunitu, kde se rychle a jednoduše potkají zájemci o jógové lekce, lektoři a majitelé studií s volnými prostory, které mohou dále pronajímat. Zkrátka, užít si pohodovou lekci od počátku hledání až po závěrečné namasté.

— Martina S., zakladatelka projektu Zen Space

Pro koho je služba výjimečná?

Zen Space je unikátní místo pro všechny milovníky jógy. Jak pro cvičící, kteří hledají vhodné lekce, tak pro lektory, kteří nabízí svoji praxi. Spolupracujeme také s majiteli prostor vhodných pro cvičení jógy.

Projekt je ve svých začátcích, pilně na něm pracujeme a neustále ho zlepšujeme. Jakékoliv připomínky, nápady či dotazy ráda přivítám na martina@zenspace.cz.

— Martina S., zakladatelka projektu Zen Space