JAK ZEN SPACE FUNGUJE

Zde se dozvíte více o tom, jak platforma ZEN SPACE funguje.

Registrujte se zdarma

Registrace na platformě je zdarma pro lektory i cvičící.

Inzerujte své lekce

Inzerujte své lekce na ZEN SPACE a získejte tak možnost oslovit klienty na platformě.

Dostaňte zaplaceno

Platbu provádí zákazník jednoduše online při bookingu lekce.

Šetřete čas

Systém za vás automaticky generuje faktury klientům a šetří tím Váš čas.

Podrobné fungování platformy

1. Registrace

Registrace je zdarma jak pro lektory, tak pro klienty. Můžete se nejdříve zaregistrovat jako klient a až poté svůj účet nastavit jako lektorský pomocí tlačítka ‚Stát se lektorem‘.

2. Připojte platební účet Stripe

Tento krok je důležitý pro umožnění vypisování lekcí na zenspace.cz. Klienti platí lekce přímo po zapsání se na ně a Vám budou platby automaticky připisovány po 7 dnech po zaplacení klientem. To v praxi také znamená, že za své lekce dostanete vždy zaplaceno. A to i v případě online lekcí.

3. Vypište lekce

Ve chvíli, kdy máte vytvořený svůj profil na zenspace.cz a připojený platební účet Stripe, můžete začít vypisovat své lekce.
Vypsaní lekce probíhá ve dvou krocích:

 1. Nejdříve vytvoříte svoji novou lekci tak, ze přidáte fotografie, parametry lekce jako je delka, kapacita, cena, podrobnosti o lekci, atd.

  1. Pokud jde o online lekci, vložíte dodatečné instrukce k připojení. Tyto informace jsou viditelné pouze pro klienty, kteří se na tuto lekci přihlásí.

  2. Při nastavování ceny je na Vás, jakou částku zvolíte. Tuto částku získáte z lekce Vy. K této ceně se klientovi připočítá procentuální poplatek za využívání platformy.

  3. Lekci uložíte. V tuto chvíli ještě nemá zadané žádné přesné termíny.

 2. Ve druhém kroku přidáte k lekci termíny.

  1. A to proto, abyste stejnou lekci nemuseli vypisovat v jednom dni, týdnu, či měsíci vícekrát.

  2. Lekce můžete editovat dokud se na ni nepřihlásí klienti. A to přes sekci Mé lekce v části Seznam všem mých lekcí, po kliknutí na konkrétní lekci.

4. Klienti se přihlásí na Vaše lekce a zaplatí.

Jakmile klienti najdou Vaši lekci, která odpovídá jejich preferencím, mohou se na lekci přihlásit. Pro dokončení přihlášení na lekci musí lekci zároveň i zaplatit. Po zaplacení dostane klient účtenku emailem. Tato účtenka je vystavena Vaším jménem/jménem firmy, která Vámi byla zadána při registraci. Vy dostanete také příjmový doklad do svého účetnictví a oznámení o zaplnění místa na lekci.

Poplatky

Registrace je zdarma pro lektory i cvičící Částku, kterou si účtujete za lekci, zadáte při vytváření lekce do pole "Cena". V poli "Celková cena" se následně zobrazí konečná cena pro klienta.

Celková cena obsahuje 12% poplatek platformy. Je na Vás, jak cenu nastavíte, aby byla optimální jak pro Vás tak pro Vaše klienty. Tento poplatek pokrývá platební bránu napojenou k Vašemu platebnímu účtu, provoz platformy i reklamu na získávání nových klientů, abychom Vám a dalším lektorům pomohli zaplnit lekce.

Od 1.1.2022 v plném provozu je tento poplatek 12 %.

Nastavení preferencí a notifikací

Vy i Vaši klienti si ve své Administraci, v sekci Mé oblíbené, můžete nastavit preferované časy, lokality i styly jógy.

Ve chvíli, kdy klienti mají své preference nastavené a Vy vytvoříte lekci odpovídající těmto nastaveným preferencím, klienti dostanou notifikaci o nové vypsané lekci. Mohou se na Vaši lekci okamžitě přihlásit.

Klienti mohou také po přihlášení zadat přímou Poptávku. Pokud i Vy budete mít v sekci Mé oblíbené také nastavené své preference, pak tato Poptávka přijde emailem i Vám. Pokud se Vámi nastavené preference budou shodovat s klientovými. Můžete tak vypsat lekci na míru.