Detail lekce

Eva Kejíková - LOONA DANCE

Hodnocení
O lekci

Styl jógy:

Dance

Forma:

Video

Náročnost:

Nízká

Délka lekce:

27 min.

Cena:

102 Kč

Na co se mohu těšit?

Na co se mohu těšit?


Na ochutnávku Loona dance s Evou, která je lektorkou tohoto prožitkového tance. Konceptem je tanec ve skupině, ale v dnešním videu se naučíš 2 techniky, které můžeš provádět i Ty sama doma. 

Řeknu Ti něco k základům samotného Loona dance. Tento koncept je prospěšný pro ženy, které chtějí probudit své ženství, naučit se pracovat se svou ženskou energii a vydat se na cestě ke zdravému lůnu. Pravidelným tančením Loona dance se harmonizuje cyklus, žena má více energie a pomáhá ženám s endometriózou, PCOS, záněty dělohy, cystami atd.. a ženám na cestě k přirozenému početí.

Každá lekce Loona dance je jiná a všechny tance jsou založeny na jednoduchých monopohybech nebo tanečních hrách, které zvládne každá žena.

Užij si tuto malou ochutnávku a těším se na Tebe v kruhu žen na festivalu a těším se, jakou energii vytvoříme.


O Evě:

Největší radost mi dělají zpětné vazby od žen, ať už po lekcích Loona dance, pobytech pro ženy nebo online konzultacích. Nedávno mi psala jedna žena, která byla u mě 2x na lekci Loona dance, že se jí konečně po 2,5 letech vrátila menstruce. Po pobytu pro ženy mi psala jedna žena, že otěhotněla. Je nádherné, že mohu děla něco, tak naplňujícího a cítím skutečnou vděčnost.

Jsem také samozřejmě tedy certifikovanou lektorkou Loona dance, průvodkyní žen, ke zdravému lůnu, koučkou a využívám různé techniky v rovině těla, duše i mysli: NLP, mindfullness techniky, kvantovou transformaci mysli, spontánní pohyb, vizualizace atd..

Termíny, na které se můžete zapsat

Název Styl Frekvence
Eva Kejíková - LOONA DANCE Dance Lekce